ru ru

Vario Term - Projektowanie i produkcja armatury grzejnikowej

Jeśli zainteresowała Państwa oferta armatury grzejnikowej Vario Term, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące specyfikacji technicznej i zastosowań takich naszych produktów jak głowice termostatyczne, zawory odcinające do grzejników czy zestawy instalacyjne.

Vario Term Sp. z o. o.

Ul. Ogórkowa 96,
04-998 Warszawa
Tel. +48 22 872 42 14
E-mail: biuro@varioterm.pl

Godziny pracy Pn. - Pt.: 08:00 - 16:00

NIP: 9521827178
REGON: 016214556
KRS: 0000017444
BDO: 000097000

Rachunek bankowy:

ING Bank Śląski SA
PL 15 1050 1025 1000 0090 3053 5695
EUR 90 1050 1025 1000 0090 3053 5703

Dział sprzedaży

Borysław Krasiński- Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju -boryslaw.krasinski@varioterm.pl
tel. +48 539 739 955
Jacek Odrzygóźdź- Zastępca Dyrektora Sprzedaży - jaceko@varioterm.pl
tel. +48 606 998 673
Katarzyna Topczewska- Doradca Klienta -kasia.topczewska@varioterm.pl
tel. +48 539 196 803
Andrzej Grosz- Doradca Techniczno-Handlowy - andrzej.grosz@varioterm.pl
tel. +48 608 311 819
Grzegorz Kurpisz- Doradca Techniczno-Handlowy -grzegorz.kurpisz@varioterm.pl
tel. +48 735 915 293
Sławomir Markus- Doradca Techniczno-Handlowy - slawomir.markus@varioterm.pl
tel. +48 606 336 226

Dział eksportu

Marcin Olech- Export Director -marcin.olech@varioterm.pl
tel. +48 668 598 770
Darek Stefaniak- Project Manager France -darek.stefaniak@varioterm.pl
tel. +48 538 551 933

Dział marketingu

Olga Zycinska- Specjalista ds. Marketingu -olga.zycinska@varioterm.pl
...
Kinga Sitarz- Specjalista ds. Marketingu -kinga.sitarz@varioterm.pl
tel. +48 539 521 295

Reklamacje

tel. +48 22 872 42 14 (wew. 3)

Księgowość

Dział Księgowościksiegowosc@varioterm.pl
tel. +48 22 872 42 14 (wew. 6)

Dział wsparcia technicznego

Rafał Stanisławiak- Manager Techniczny -rafal.stanislawiak@varioterm.pl
tel. +48 22 872 42 14 (wew. 4)

Dział logistyki

Maciej Topczewski- Dyrektor ds. Produkcji i Logistyki -maciej.topczewski@varioterm.pl
tel. +48 602 533 900

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności oraz polityką plików cookies.

 
euvt_sm.jpg

Vario Term Sp. z o.o.

Ul. Ogórkowa 96, 04-998 Warszawa
Tel. +48 22 872 42 14
E-mail: biuro@varioterm.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00

Ważne informacje

Na skróty