ru ru

Głowice z kapilarą

Contact

Głowica termostatyczna z czujnikiem przylgowym CONTACT to grzejnikowy regulator temperatury stosowany do regulacji temperatury wody w podgrzewaczach wody użytkowej, stałej regulacji temperatury na zasilaniu w przypadku zintegrowanych systemów ogrzewania podłogowego oraz w systemach ogrzewania nadmuchowego jako regulator temperatury powietrza. W przypadku wykorzystania głowicy typu CONTACT w zintegrowanych systemach ogrzewania podłogowego, wielkość ogrzewanej powierzchni uzależniona jest od zaworu termostatycznego i wielkości jego przepływu.
Element pomiaru temperatury (czujnik) znajduje się poza częścią regulacyjną, a ich połączenie jest realizowane poprzez specjalną kapilarę.
Głowica termostatyczna typu CONTACT przystosowana jest do współpracy z zaworami grzejnikowymi oraz wkładkami zaworowymi o podłączaniu M30x1,5.

 

Montaż: 

W celu zapewnienia poprawnej pracy, element pomiaru temperatury (czujnik) głowicy powinien być zamontowany wraz z oprawą, która posiada duży współczynnik przewodności, do przewodów rurowych za pomocą obejm, aby zapewnić prawidłowy przepływ ciepła.
Wszystkie czynności instalacyjne wykonujemy przy ustawieniu głowicy na nastawie „70”.

Kolor Numer katalogowy
Biały 000M657A006

Attachments

Ask about this product
euvt_sm.jpg

Vario Term Sp. z o.o.

Ul. Ogórkowa 96, 04-998 Warszawa
Tel. +48 22 872 42 14
E-mail: biuro@varioterm.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00

Ważne informacje

Na skróty