ru ru

System V-TRONIC

System V-TRONIC, czyli zdalnie sterowane głowice termostatyczne.

System V-TRONIC to mobilny termostat w smartfonie, który umożliwia zdalną kontrolę i sterowanie temperaturami w poszczególnych pomieszczeniach Twojego domu, mieszkania lub firmy.

W przeciwieństwie do tradycyjnych termostatów, System V-TRONIC pozwala programować temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach oddzielnie. Daje to możliwość obniżenia temperatury w pomieszczeniach z których chwilowo nie korzystasz. W każdym z pokoi możesz też zdefiniować inne wartości zadanych temperatur: Obniżonej, Komfortowej i Podwyższonej.

Dzięki zastosowaniu algorytmu PID w sterowaniu temperaturą, możemy uzyskać dużą dokładność w ustawianiu temperatury w pomieszczeniach. Oprogramowanie Systemu V-TRONIC optymalizuje pracę grzejników pod kątem maksymalnego komfortu przy minimum zużycia energii cieplnej.

Instalując głowice termostatyczne System V-TRONIC na grzejnikach, możemy uzyskać lepsze wykorzystanie energii cieplnej z gorącej wody doprowadzanej do grzejnika. Poza tym indywidualnie ustawione pory grzania i wartości temperatur dla każdego z pomieszczeń wpływają na zmniejszenie ilości zużywanej energii cieplnej. Dzięki temu możemy zaoszczędzić do 30% zużywanej energii cieplnej w mieszkaniu.

VTRONIC VRC VARIO TERM

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria
GŁOWICA V-TRONIC

Gwint: M30x1,5

System V-TRONIC
CENTRALA V-TRONIC

Centrala zestawu V-TRONIC

System V-TRONIC
CZUJNIK V-TRONIC

Bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności V-TRONIC

System V-TRONIC
SYSTEM V-TRONIC

Zestaw V-TRONIC 

System V-TRONIC
euvt_sm.jpg

Vario Term Sp. z o.o.

Ul. Ogórkowa 96, 04-998 Warszawa
Tel. +48 22 872 42 14
E-mail: biuro@varioterm.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00

Ważne informacje

Na skróty